Zahradní slavnost na závěr školního roku - 25. června 2019

Vážení přátelé, pedagogové a zaměstnanci školy, rodiče, milí žáci ... Další školní rok je za námi a SVČ spolu se sdružením rodičů PATRON opět připravilo na poslední úterý v červnu Zahradní slavnost.

Těšíme se, že snad každý ze školy se zúčastní. Věříme, že nám mnozí z Vás pomohou s posledními přípravami a hlavně během slavnosti, abychom si slavnost mohli náležitě užít!

Na letošní Zahradní slavnosti se bude hlavně sportovat! Setkáte se mimo jiné s mistry z týmu BIKE CLINIK, členy Sportovního klubu vozíčkářů, s našimi slavnými a obětavými kunratickými dobrovolnými hasiči a budete si moci zazávodit s policií České republiky. Zlatým hřebem bude koncert studentského Symfonického orchestru a hasičská fontána!

Těšíme se na mnohá překvapení a na setkání s vámi!

Renáta Linhová - Středisko volného času a DDM v Praze 10 DŮM UM

Vít Beran, ředitel školy