Stavíme novou kolárnu - původní opět v provozu

Publikoval Vít Beran
Datum 2.5.2024
Stavíme novou kolárnu - původní opět v provozu

Stavebníci v rekordním čase dnes odpoledne dokončili práce, které nám znepřístupnily vstup do školy a kolárny. Od zítřejšího rána opět máme kolárnu přístupnou a můžeme vstupovat do školy opět brankou proti hlavnímu vchodu.

čtvrtek 2.5.2024

Vážení rodiče,
milí žáci, zejména cyklisté,
kolegyně a kolegové,
stavebníci v rekordním čase dnes odpoledne dokončili práce, které nám znepřístupnily vstup do školy a kolárny. Od zítřejšího rána opět máme kolárnu přístupnou a můžeme vstupovat do školy opět brankou proti hlavnímu vchodu.

Další práce se budou provádět o víkendu a dokončení bude cca za 14 dní kolem 15.5.2024.

středa 1.5.2024

Několetá snaha o rozšíření kolárny se podařila. 1. května 2024 zahájil investor, magistrátní úřad a jím vybraní dodavatelé, stavbu.  Po dobu stavby a opravy dláždění musíme změnit vstup do školy a bude uzavřena stará kolárna. Nebude možné si bezpečně uložit kola a koloběžky. Také bude omezeno parkování na parkovišti před školou. Bude uzavřena branka proti hlavnímu vchodu otevřena brána navazující na chodník mezi školou a jídelnou. Prosím, nevstupujte na stavbu a dbejte pokynů zaměstnanců školy, zábran a směrovek.

Nahlédněte do letáků a projektu. Uvidíte, co se buduje. ;-) Jsem rádi, že vyřešíme nové i umístění popelnic před školou.

Děkujeme za pochopení a těšíme se, že o to více dětí bude jezdit do školy na kole nebo koloběžce.
Děkuji za respektování všech omezení.

Vít Beran, ředitel školy